FAQ

Je možné na Vašem portálu informovat čtenáře o aktuálních tématech na jiném portálu nebo fóru?

Ano, čtenáře můžete informovat o dění na Vašem portálu nebo fóru, platí to pouze pro weby s modelářskou tématikou!

Pořádám modelářskou akci (závod, výstava a pod.), můžu čtenáře informovat prostřednictvím Vašeho webu? Pokud ano, kolik to stojí?

Samozřejmě!! Služby a informace pro modelářskou komunitu jsou na našem portálu zdarma!

Jsem výrobcem modelů (příslušenství). Je možnost informovat čtenáře o mé firmě, nebo novinkách?

Ano!   Pro další případnou asistenci nás kontaktujte.

Můžeme na váš web umístit reklamní banner??

Ano, pouze v případě že je reklama cílená na modelářskou komunitu. Prosím kontaktujte nás na info[zavináč]ceskymodelar.cz

Dobrý den, rád bych přispíval články na Váš web, nic méně nevidím vhodnou rubriku pod kterou bych článek zařadil. Je vůbec možné abych si novou rubriku v redakčním systému vytvořil sám?

Přidání další rubriky provádí pouze administrátor webu, redaktoři tuto možnost nemají. Kontaktujte administrátora, třeba pomoci kontaktního formuláře na tomto webu a požádejte ho o přidání nové rubriky, nezapomeňte uvést do jaké kategorie se rubrika má zařadit a jaký článek k ní přiřadit. Pokud spěcháte s uveřejněním článku, zvolte prozatím rubriku „Nezařazené“. Administrátoři po přidání nové rubriky sami článek přiřadí do Vámi požadované rubriky.

Proč nevidím svůj komentář pod článkem?

Komentáře pod článkem schvaluje ADMIN, jakmile Váš komentář schválí, systém už by měl další Vaše komentáře schvalovat automaticky pokud budete používat stejnou e-mailovou adresu. Bojujeme se spamem jako všude jinde. Děkujeme za pochopení.

admin