Jak se stát redaktorem ??

Redaktorem na portálu ceskymodelar.cz se může stát každý modelář jednotlivec, modelářský závodní TEAM, modelářský klub nebo sdružení, vlastník on-line modelářského obchodu (i majitel kamenného obchodu), výrobci modelů a modelářských potřeb (nejen z ČR), jiné modelářské portály.

Příspěvky na ceskymodelar.cz se dají publikovat jednou z možných variant:

1)      Odesláním článku a fotografií na clanek[zavináč]ceskymodelar.cz

2)      Nebo přímo odesláním požadavku na „redaktorská páva“ do našeho redakčního systému na adresu info[zavináč]ceskymodelar.cz a do předmětu zprávy napište slovo REDAKTOR. Dále uveďte vámi vybrané uživatelské jméno (např. „ADAMUS“ toto jméno se automaticky přiřadí ke každému článku, který napíšete na náš portál, jméno nesmí obsahovat diakritiku), Váš e-mail (na ten se odesílá potvrzení o redaktorských právech) a heslo které chcete pro vstup do redakčního systému (alespoň 6 znaků bez diakritiky). Nezapomeňte napsat několik vět o Vás (jaké modely stavíte, jak dlouho se tomuto koníčku věnujete apod.)

Přihlášení do redakčního systému: http://www.ceskymodelar.cz/wp-admin

3)      A poslední možnost je odeslaní PR článku přímo z portálu ceskymodelar.cz kde na pravé straně nad hlavní navigací najdete odkaz „Poslat PR článek“ (při odesílání PR článku formulář vyžaduje zadat Vaši WWW doménu, pokud žádnou nevlastníte, zadejte doménu výrobce daného produktu, nebo WWW odkud Váš článek pochází. Pokud přece jen máte problémy s odesláním díky velké vytíženosti tohoto portálu, doporučujeme použít první možnost a to odeslaní na e-mail.

Redakční systém na našem portálu je velmi jednoduchý na ovládání a zvládne ho každý kdo umí alespoň základní obsluhu programu jakým je například Microsoft Word. Našim redaktorům nabízíme i tréninková videa on-line, kde se můžou seznámit s obsluhou redakčního systému krok za krokem.

Každý článek na portálu ceskymodelar.cz musí být v souladu s platnými zákony České republiky a v souladu se zákony na ochranu autorských práv. Každý redaktor je 100% zodpovědný za každý svůj zveřejněný článek na portálu ceskymodelar.cz

ceskymodelar.cz, jeho majitelé a administrátoři se zbavují jakékoli případné odpovědnosti za články, příspěvky, fotografie (nebo jiný mediální materiál) v rozporu se zákonem nebo pravidly portálu ceskymodelar.cz. Každý redaktor má plnou odpovědnost za zveřejněný materiál !!!!
Administrátoři portálu ceskymodelar.cz si vyhrazují právo upravit nebo odstranit jakýkoli článek bez udání důvodu, nebo zbavit redaktora jeho přístupových práv.
admin