Podílejte se i vy na tvorbě ČM

Bře 04, 2012 1 Comment by

Přesně tak, na tenhle web může psát každý kdo má chuť a je nadšencem nejen do RC modelů. Hledáme schopné modeláře ze všech odvětví modelařiny aby podpořili nejen tento web ale zároveň zviditelnili sami sebe nebo svůj modelářský klub či fórum. Nemusíte přispívat do všech sekcí, stačí nám pokud si vyberete například OFF ROAD, nebo TRIAL. Záleží čistě na vaší volbě. Počet článků není nějak určen a tak záleží čistě na vás.

Web je možné využít i pro komerční účely e-shopu, při pořádání různých modelářských akcích nebo na propagaci jiných webů s modelářskou tématikou. Nebráníme se žádné spolupráci ani novým nápadům od vás.

Ať už vás napadne cokoli, napište nám a společně proměníme váš nápad ve skutečnost. Chybí vám tu sekce do které chcete přispívat? Kontaktujte nás a my vám ochotně sekci vytvoříme. ČM nabízí jednoduchý redakční systém, který se naučíte ovládat během hodiny u vašeho PC. Nabízíme i zaškolení přes SKYPE video. Pokud si na to z jakýchkoli důvodů netroufáte, nevadí stačí poslat článek na náš e-mail společně s foto-materiálem a my článek zpracujeme pro vás.

Těšíme se na vaše nápady a připomínky.

Redakce ČM.

Nezařazené

About the author

Články pro tento web zasílejte na clanek[zavináč]ceskymodelar.cz Kontakt na Admina - ICQ 619450734, SKYPE vadam77

One Response to “Podílejte se i vy na tvorbě ČM”

  1. lala says:

    Good luck