Drift sezóna 2011 aneb ohlédnutí přes rameno . . .

Lis 03, 2011 1 Comment by

Drift sezóna 2011 aneb ohlédnutí přes rameno . . .

Sezona pro RcDriftaře je u konce a já bych se chtěl v tomto reportu pohlédnout přes rameno a v krátkosti vzpomenout na to, co se v tomto odvětví Rcéček během roku 2011 dělo.

1.Rc Dorifto Cup – 18.6.2011

Tým RcDorifto pořádá své první závody na hokejbalovém hřišti ve Slaném a kluci si vysloužili pochvalu a uznání, že se zase s driftem něco děje.

2.Rc Dorifto Cup  – 28.8.2011

Další pokračování driftovacího závodu ve Slaném se skvělou atmosférou v přátelském duchu. Musím podotknout, že to byla moje první velká driftovací akce a byl sem nadšenej. Super lidi, super driftování atd. Bohužel počasí nepřálo, takže závod musel být přerušen a poté předčasně ukončen. Velká škoda……

Big Training Day – 10.9.2011

V České Lípě na dráze Slovanka proběhlo setkání týmů RcDorifto, RcDriftmechanics a dalších drift-maniaků. Od rána do večera lítalo po dráze jedno auto za druhým a vše bylo pojato jako velké hromadné trénování. Pohodová akce v přátelském stylu. Tak to má být.

Drift Show Modelhobby – 29.9-2.10.2011

Velká driftovací přehlídka na výstavě Modelhobby byla fakt hodně velká. Pro mě opravdu silnej zážitek. Čtyři dny intenzivního driftování takřka bez zastavení, to bylo jako zkouška výdrže všech podvozků. Osobně jsem nakroužil odhadem přes 2500 okruhů. Fakt extrém, ale atomová Impreza ukázala, že vydrží všechno. Takže se buď jezdilo, nebo nabíjelo, nebo opravovalo. Musím uznat, že čim víc se jezdilo, tím víc přitvrzoval driftovací styl a ke konci akce, se vše podobalo spíše rodeodriftcrossu. Kastle na kastle, dveře na dveře.


1.Drift Session – 29.10.2011

Akce na ukončení sezony, která se zvrhla v neobvyklé „big-battly“

8mi aut. No něco co tu ještě nebylo 🙂 Takže spousta lidí, driftování, gáblík, pokec atd.

Takže toť byl lehký videopohled zpět na driftsezonu 2011. Doufám, že se videa líbila a že třeba přitáhnou více lidí do tohoto odvětví rcček.

Poděkování za tvorbu videí patří Delťákovi, Alindurovi, Mc2ubovi a OldSkullákům.

Autor: Jan Černík RcDriftmechanics Liberec

RC Auta, RC Drift

About the author

Články pro tento web zasílejte na clanek[zavináč]ceskymodelar.cz Kontakt na Admina - ICQ 619450734, SKYPE vadam77

One Response to “Drift sezóna 2011 aneb ohlédnutí přes rameno . . .”

  1. ada says:

    Super videa …