SLS Systémy

Dub 25, 2011 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SLS Systémy by

Firma HVL Petra Šandery přináší nové pohonné možnosti pro vaše větroně: více viz foto. Jedná se o výsuvný pylon konstruovaný tak aby motor zůstával ve stále stejné poloze, žádné velké páky nebo silná serva, stačí dva kanály pro vysunutí a ovládání motoru.

Motor je po dobu zasunutí v trupu odpojen, tedy nehrozí žádná katastrofa. Pohonný pylon je určen pro 3-5 metrové modely, umožňuje osazení až 15″ vrtulí při zavřených dvířkách. na přiloženém videu můžete vidět model DG-1000 3,7m rozpětí s SLS poháněný motorem také z výroby Petra Šandera s výkonem 400W a vrtulí 14/7″ graupner, regulátor graupner 60A a kokam 4s Li-Po.

Pro zájemce o takovýto systém pohonu jsme připravili zaváděcí cenu 7850,- za kompletní SLS zařízení včetně doporučené baterie pro pohon výsuvu. Stačí zamontovat do trupu vašeho letounu. Proto abyste se ujistili že bude ve vašem modelu pro náš systém dost místa je potřeba mít 36cm od nosníku křídla průměr trupu alespoň 7cm. Potom již nic nebrání tomu mít elegantní letoun s možností vysunutí pylonu a motorového letu.

Zdroj: modelar-spk.cz

Kluzáky, RC Letadla

About the author

Články pro tento web zasílejte na clanek[zavináč]ceskymodelar.cz Kontakt na Admina - ICQ 619450734, SKYPE vadam77
Comments are closed.