Modelářka.cz – poradíme s výběrem RC modelů

Dub 22, 2011 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Modelářka.cz – poradíme s výběrem RC modelů by

Přemýšlíte o pořízení nějakého modelu na dálkové ovládání, ale s jejich výběrem si nevíte rady? Přijde vám jejich cena vysoká a nabídka nepřehledná? Zkuste se podívat na www.modelarka.cz, kde vás, jak pevně věříme, přesvědčíme o opaku. Jedná se o nejjednodušší možnou cestu právě k RC modelům.

Filtr není pouze pro začátečníky

Nejen začátečníci jistě využijí možnost filtrování produktů podle svých zkušeností, představy o ceně, pohonu, obsahu balení nebo například velikosti modelu. Všechny RC modely jsou pečlivě roztříděny podle těchto a mnohých dalších parametrů. Pokud si stále nebudete vědět rady, můžete využít našeho nákupního rádce, případně slovník pojmů, který Vám představí modelářské termíny a zkratky. Samozřejmě každému rádi poradíme i individuálně na našem e-mailu, facebooku nebo v komentářích, které naleznete pod každým produktem.

RC modely opravdu pro každého

Ve formě RC modelu můžete narazit na velkou spoustu strojů, které se umí pohybovat ve vzduchu, po vodě, či na souši. Z letadel lze v naší nabídce nalézt například maketu populární Cessny 180, či válečné stíhačky Spitfire. Mezi našimi vrtulníky na dálkové ovládání jsou oblíbené jak vrtulníky pro začátečníky, jako jsou Kyanite 3860, Craft 9074 či Blade MCX, tak i pro pokročilé piloty, kam patří například oblíbená Creata 400 nebo dostupnější G.T. Model 5889.

Kromě dalších modelů, jako jsou terénní a silniční auta, různé typy lodí, létající modely raket, můžete vyzkoušet něco méně tradičního v podobě např. skutečně střílejícího tanku z období druhé světové války.

Samozřejmostí je dostupnost RC příslušenství a náhradních dílů pro všechny naše modely, stejně jako český manuál ke každému z nich. Důležitá je pro nás i možnost osobního odběru v Praze a stejně tak nízké poštovné, které je příjemných 39 Kč.

Takže ať už zvažujete pořízení RC modelu pro sebe, nebo jako dárek pro vašeho blízkého, s Modelářkou chybu neuděláte.

RC Letadla, Vrtulníky

About the author

The author didnt add any Information to his profile yet
Comments are closed.